Univerzální zásilkový obal na pořadač - 322x292x35-80
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
626,74 Kč/BAL
31,34 Kč/ks
sleva
0%
od 10 BAL
564,07 Kč/BAL
28,20 Kč/ks
sleva
10%
od 20 BAL
501,39 Kč/BAL
25,07 Kč/ks
sleva
20%
25,07 Kč
bez DPH
Skladem 11
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Univerzální zásilkový obal na pořadač - 322x292x35-80
- jednoduché a rychlé balení
- zvýšená ochrana hran a rohů
- dvojitá vrstva vlnité lepenky pro větší ochranu před poškozením
- nastavitelná výška
- snadná přizpůsobitelnost
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 371x304x90 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 322x292x80 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | pořadač |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 202 g |
| hmotnost balení | 4,05 kg |
| balení | 20 ks |
| množství na paletě | 1260 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| výškově nastavitelné | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Obaly vhodné na zasílání kalendářů
Číst více
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.