Univerzální zásilkový obal na LP desky - 320x320x-60
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
688,45 Kč/BAL
34,42 Kč/ks
sleva
0%
od 10 BAL
619,61 Kč/BAL
30,98 Kč/ks
sleva
10%
od 20 BAL
550,76 Kč/BAL
27,54 Kč/ks
sleva
20%
27,54 Kč
bez DPH
Skladem 92
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Univerzální zásilkový obal na LP desky - 320x320x-60
Univerzální obal z kvalitní třívrstvé vlnité lepenky na zasílání LP gramofonových desek.
- jednoduché a rychlé balení
- zvýšená ochrana hran a rohů
- dvojitá vrstva vlnité lepenky pro větší ochranu před poškozením
- nastavitelná výška
- snadná přizpůsobitelnost
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 371x332x70 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 320x320x60 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | LP desky |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 196 g |
| hmotnost balení | 3,93 kg |
| balení | 20 ks |
| množství na paletě | 1260 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| výškově nastavitelné | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Obaly vhodné na zasílání kalendářů
Číst více
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.