Univerzální zásilkový obal A5 249x165x-60 3VVL odtrhávací páska
Nakupte víc a ušetříte
od 20 ks
Výprodej
12,91 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
Výprodej
12,39 Kč/ks
sleva
4%
od 400 ks
Výprodej
11,88 Kč/ks
sleva
8%
od 800 ks
Výprodej
11,36 Kč/ks
sleva
12%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: UZO 02
Skladem
od 11,26 Kč
Kód: CP 035.01
Skladem
od 16,83 Kč
Kód: CP 020.04
Skladem
od 14,90 Kč
Kód: CM Knihy
Skladem
od 12,15 Kč
Kód: UZO 04
Skladem
od 12,16 Kč
Kód: UZO 06
Skladem
od 13,79 Kč
Univerzální zásilkový obal A5 249x165x-60 3VVL odtrhávací páska
- jednoduché a rychlé balení
- zvýšená ochrana hran a rohů
- nastavitelná výška
- snadná přizpůsobitelnost
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 291x172x72 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 249x165x60 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A5 |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 0,08 kg |
| typ | s lepicí i odtrhávací páskou |
| tisk | bez tisku |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| na knihy | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.
Obaly vhodné na zasílání kalendářů
Číst více
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.