Univerzální zásilkový obal A5 - 230x165x-70
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
420,80 Kč/BAL
21,04 Kč/ks
sleva
0%
od 10 BAL
378,72 Kč/BAL
18,94 Kč/ks
sleva
10%
od 20 BAL
336,64 Kč/BAL
16,83 Kč/ks
sleva
20%
16,83 Kč
bez DPH
Skladem 308
BAL.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Univerzální zásilkový obal A5 - 230x165x-70
- jednoduché a rychlé balení
- zvýšená ochrana hran a rohů
- dvojitá vrstva vlnité lepenky pro větší ochranu před poškozením
- nastavitelná výška
- snadná přizpůsobitelnost
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 280x185x85 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 230x165x70 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | A5 |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 100 g |
| hmotnost balení | 2,01 kg |
| balení | 20 ks |
| množství na paletě | 2520 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| výškově nastavitelné | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.