Bublinkový sáček 200x290+40mm, s lepící páskou
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
546,77 Kč/BAL
5,47 Kč/ks
sleva
0%
od 5 BAL
492,09 Kč/BAL
4,92 Kč/ks
sleva
10%
od 10 BAL
437,42 Kč/BAL
4,37 Kč/ks
sleva
20%
4,37 Kč
bez DPH
Skladem 17
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Bublinkový sáček 200x290+40mm, s lepící páskou
Bublinkový sáček o tloušťce 70 mikronů poskytuje vynikající ochranu pro vaše zboží.
- Ochrana proti nárazům, vlhkosti a prachu
- Vhodné pro drobné křehké zboží
- Samolepicí proužek na klopě pro snadné balení
Vlastnosti produktu
| šířka | 200 mm |
| výška | 290 + klopa 40 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 70 µm |
| provedení | se samolepící páskou |
| balení | 100 ks |
| druh bublinkové fólie | třívrstvá |
| průměr bublinky | 10 mm |
| tolerance | ±5 % |
| celní nomenklatura | 39232100 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.