Stretch fólie ruční 100mm / 9µm / 300m průtažná - XT3
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
53,49 Kč/ks
sleva
0%
od 18 ks
51,35 Kč/ks
sleva
4%
od 30 ks
49,21 Kč/ks
sleva
8%
od 60 ks
47,07 Kč/ks
sleva
12%
47,07 Kč
bez DPH
Skladem 2 347
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Stretch fólie ruční 100mm / 9µm / 300m průtažná - XT3
- revoluční typ fólie ROLOfilm XT 3 - nízká tloušťka s vysokou fixační silou a pevností v tahu
- vysoká odolnost proti propíchnutí
- vlastnosti fólie při tloušce 9 µm srovnatelné s běžnými fóliemi s tl. 15-20 µm
- zpevňuje celé balení
Další typy a barevné varianty naleznete v kategorii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šířka role | 100 mm |
| návin | 300 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| barva | transparentní |
| hmotnost | 0,285 kg |
| tloušťka materiálu | 9 µm |
| použití | ruční |
| typ | ROLOfilm XT 3 |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Revoluční typ folie ROLOfilm XT3 je vhodná pro balení středně těžké palety, skupinově balené zboží a zboží balené kartonově nebo v přeprvkách a boxech, snadno se přizpůsobí jakémukoliv tvaru díky své elasticitě.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.