Stretch fólie ruční 500mm / 17µm / 285m průtažná - PackSynergy
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
Výprodej
247,12 Kč/ks
sleva
0%
od 18 ks
Výprodej
237,24 Kč/ks
sleva
4%
od 30 ks
Výprodej
227,35 Kč/ks
sleva
8%
od 60 ks
Výprodej
217,47 Kč/ks
sleva
12%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: FS R 500 17 PR
Skladem
od 225 Kč
Stretch fólie ruční 500mm / 17µm / 285m průtažná - PackSynergy
- prvotřídní fólie PACKSYNERGY
- garantovaný návin 285 m
- jednostranně přilnavé fólie
- vysoká průtažnost - až 140%
- snížená spotřeba na zabalení palety
- výborná fixace a ochrana zboží na paletách
Další typy a barevné varianty naleznete v kategorii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šířka role | 500 mm |
| návin | 285 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 17 µm |
| použití | ruční |
| hmotnost dutinky | 0,3 kg |
| hmotnost fólie | 2,4 kg |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.