Sáček vysoušecí VA 8
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
Výprodej
19,08 Kč/ks
sleva
0%
od 60 ks
Výprodej
18,32 Kč/ks
sleva
4%
od 360 ks
Výprodej
17,55 Kč/ks
sleva
8%
od 720 ks
Výprodej
17,17 Kč/ks
sleva
10%
od 1 440 ks
Výprodej
16,79 Kč/ks
sleva
12%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: EVS VA 1
Skladem
od 6,02 Kč
Kód: EVS VA 16
Skladem
od 32,91 Kč
Kód: EVS VA 1-6
Skladem
od 2,52 Kč
Kód: EVS VA 2
Skladem
od 8,62 Kč
Kód: EVS VA 32
Skladem
od 54,04 Kč
Kód: EVS VA 4
Skladem
od 12,48 Kč
Kód: EVS VA 8 bs
Skladem
od 18,39 Kč
Sáček vysoušecí VA 8
Pohlcují vodní vlhkost, a tím zabraňují plesnivění i korodování Vašeho zboží.
- prvotřídní značkový vysoušecí sáček TROPACK
- zabraňuje korozi, navlhání, plesnivění atd.
- typ B: materiál sáčku NETKANÁ TEXTÍLIE, prachotěsné
- vysoká pevnost sáčku
- velice příznivá cena
- součástí sáčku je ŠŇŮRKA PRO ZAVĚŠENÍ
- aplikovat uvnitř hermeticky uzavřeného nepropustného obalu
- vyhovuje normě DIN 55473
- POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ SÁČKŮ VÁM BEZPLATNĚ VYPOČÍTÁM
Vlastnosti produktu
| šířka | 150 mm |
| délka | 200 mm |
| materiál | bentonit |
| barva | bílá |
| hmotnost | 285 g |
| provedení | se šňůrkou |
| počet ks v balení | 60 |
| materiál sáčku | netkaná textilie |
| rozměry | 200x150 mm |
| celní nomenklatura | 38249996 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Typ B: Bezprašné sáčky z netkaného rouna s vysokou pevností v tahu.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak používat vysoušecí sáčky a silikagel
Číst více
Silikagel a vysoušecí sáčky. Jak fungují a jak se používají.