Plastová bublinková obálka 215x265
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
483,07 Kč/BAL
4,83 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
434,76 Kč/BAL
4,35 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
396,12 Kč/BAL
3,96 Kč/ks
sleva
18%
od 7 BAL
362,30 Kč/BAL
3,62 Kč/ks
sleva
25%
3,62 Kč
bez DPH
Skladem 93
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Plastová bublinková obálka 215x265
- snadno recyklovatelná - 100% polyetylén
- samolepicí proužek pro uzavření obálky
- odolná - netrhá se a je nepromokavá
- skvěle tlumí nárazy a otřesy
- popisovatelná
- obsahuje čárový kód
Vlastnosti produktu
| šířka vnitřní | 265 mm |
| délka vnitřní | 215 mm |
| šířka vnější | 275 mm |
| délka vnější | 235 mm |
| materiál | plast |
| barva | bílá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| balení | 100 ks |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Nezničitelné plastové bublinkové obálky
Číst více
Vyzkoušejte naše celoplastové bublinkové obálky. Odolné proti roztržení, nepromokavé a celé se recyklují jako plasty.
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.