Plastová bublinková obálka 150x215
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
358,82 Kč/BAL
3,59 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
322,94 Kč/BAL
3,23 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
294,23 Kč/BAL
2,94 Kč/ks
sleva
18%
od 7 BAL
269,12 Kč/BAL
2,69 Kč/ks
sleva
25%
2,69 Kč
bez DPH
Skladem 114
BAL.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Plastová bublinková obálka 150x215
- snadno recyklovatelná - 100% polyetylén
- samolepicí proužek pro uzavření obálky
- odolná - netrhá se a je nepromokavá
- skvěle tlumí nárazy a otřesy
- popisovatelná
- obsahuje čárový kód
Vlastnosti produktu
| šířka vnitřní | 215 mm |
| délka vnitřní | 150 mm |
| šířka vnější | 225 mm |
| délka vnější | 170 mm |
| materiál | plast |
| formát | A5 |
| barva | bílá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| balení | 100 ks |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Nezničitelné plastové bublinkové obálky
Číst více
Vyzkoušejte naše celoplastové bublinkové obálky. Odolné proti roztržení, nepromokavé a celé se recyklují jako plasty.
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.