Bublinková obálka D/14
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
431,50 Kč/BAL
4,32 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
388,35 Kč/BAL
3,88 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
353,83 Kč/BAL
3,54 Kč/ks
sleva
18%
od 7 BAL
323,63 Kč/BAL
3,24 Kč/ks
sleva
25%
od 10 BAL
302,05 Kč/BAL
3,02 Kč/ks
sleva
30%
3,02 Kč
bez DPH
Skladem 653
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Bublinková obálka D/14
- chrání proti nárazům a otřesům
- samolepicí uzávěr
- bílé provedení umožňuje tisk
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 180 mm |
| šířka vnitřní | 265 mm |
| délka vnější | 200 mm |
| šířka vnější | 275 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | D/14 |
| barva | bílá |
| balení | 100 ks |
| tolerance | ± 3 mm |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Na sezónu jsme připraveni. Buďte i vy!
Číst více
Předvánoční sezóna začíná a my jsme se na ni důkladně připravili. Pomůžeme ji zvládnout bez starostí i vám.