Pěnový polyetylén Profil U FIX 18 (1ks=2bm)
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
20,44 Kč/ks
sleva
0%
200 ks
18,40 Kč/ks
sleva
10%
18,40 Kč
bez DPH
Skladem 530
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Pěnový polyetylén Profil U FIX 18 (1ks=2bm)
Pěnový profil slouží na zabezpečení nechráněných rohů a hran. Profily sa uchycují okolo desky produktu. Ideální pro nábytek, radiátory, tabule, plátna...
- Profil U: je vhodný pro ochranu hran plochých předmětů
- ochrana citlivých částí produktu
- snadná úprava na potřebné rozměry
- snadná aplikace na produkt
- opakovaně použitelný
- ohebný, lehký
- zdravotní a ekologická nezávadnost (výroba bez freonů)
- 100 % recyklovaný a 100 % recyklovatelný materiál Ocean Green
Pěnové profily jsou dostupné i v dalších tvarových provedeních. Můžete si vybrat i z více rozměrů na objednávku.
Vlastnosti produktu
| délka/ks | 2 m |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE), 100% recyklát |
| barva | tmavě zelená |
| tloušťka materiálu | 8 mm |
| typ | U |
| vnitřní průměr | 18 (+-2) mm |
| rozměr A | 5 mm |
| rozměr B | 18 mm |
| rozměr C | 30 mm |
| specifikace | náhrada za PEP U18 175 |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.
Jak zabalit obraz
Číst více
Potřebujete balit obrazy nebo větší ploché produkty? Přinášíme obrazový návod.