Pěnový polyetylén Profil RS 25-35 roll (na cívce 460bm)
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
5 235,23 Kč/ks
sleva
0%
od 3 ks
4 711,71 Kč/ks
sleva
10%
4 711,71 Kč
bez DPH
Skladem 14
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Pěnový polyetylén Profil RS 25-35 roll (na cívce 460bm)
- ochrana citlivých částí produktu
- profil C: vhodný pro ochranu úzkých hran (např. skla)
- snadná úprava na potřebné rozměry
- ohebný, lehký
- opakovaně použitelný
- snadná aplikace na produkt
- výroba bez freonů
- 100 % recyklovaný a 100 % recyklovatelný materiál Ocean Green
Vlastnosti produktu
| délka/ks | cívka á 460 bm |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE), 100% recyklát |
| barva | tmavě zelená |
| tloušťka materiálu | 14 mm |
| typ | C |
| rozměr A | 33 mm |
| rozměr B | 26 mm |
| specifikace | náhrada za PEP C3 R 400 |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.
Jak zabalit obraz
Číst více
Potřebujete balit obrazy nebo větší ploché produkty? Přinášíme obrazový návod.