Papírový kelímek hnědý 200 ml, průměr 73 mm (0,18 L/7 oz)
od 1 BAL
926,51 Kč/BAL
0,93 Kč/ks
od 1 BAL
Akce
880,18 Kč/BAL
0,88 Kč/ks
sleva
5%
0,88 Kč
bez DPH
Skladem 23
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Papírový kelímek hnědý 200 ml, průměr 73 mm (0,18 L/7 oz)
Papírové kelímky vhodné pro servírování rychlého občerstvení i na oslavy. Ocení je kavárny, restaurace, stánky i domácnosti.
- vhodné pro servírování teplých i studených nápojů
- pevné a odolné – vyrobené z kvalitního papíru
- hygienické a bezpečné – neovlivňují chuť nápoje
- pro krátkodobý kontakt s horkými potravinami (do 70 °C na 2 hodiny nebo 100 °C na 15 minut)
- není určeno k dlouhodobému skladování po ohřevu (ani při pokojové teplotě, ani v chladničce)
Vlastnosti produktu
| výška | 78 mm |
| materiál | papír potažený plastovou fólií |
| barva | hnědá |
| potisk | produkt obsahuje plast |
| hmotnost | 4,6 g |
| průměr | 73 mm |
| počet ks v balení | 1000 |
| teplotní odolnost | max. 100 °C |
| objem | 200 ml |
| optimální využití | 180 ml |
| celní nomenklatura | 48236990 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Představujeme naše gastro obaly
Číst více
Obaly na potraviny pro profesionály i domácnosti. V článku naleznete pohromadě všechny gastro obaly - vyberte si!
Naše TOP obaly: bestsellery a novinky 🔝
Číst více
Máte chvilku? Mrkněte na naše TOP obaly: bestsellery a zajímavé novinky.