Obálka zásilková B4 285x365x-30 skládačková lepenka
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
Výprodej
1 560,51 Kč/BAL
15,61 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
Výprodej
1 404,46 Kč/BAL
14,04 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
Výprodej
1 248,41 Kč/BAL
12,48 Kč/ks
sleva
20%
od 10 BAL
Výprodej
1 092,36 Kč/BAL
10,92 Kč/ks
sleva
30%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: CP 012.06
Skladem
od 10,87 Kč
Kód: CP 012.07
Skladem
od 14,04 Kč
Kód: CP 015.07
Skladem
od 11,70 Kč
Kód: CP 010.07
Skladem
od 12,89 Kč
Obálka zásilková B4 285x365x-30 skládačková lepenka
- vyšší třída obalů
- profesionální vzhled zásilky
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
- bílá varianta vhodná pro tisk
- použitelný vnitřní prostor obalu se zmenšuje se vzrůstající tloušťkou vkládaného předmětu - max 30 mm
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 295x375xmax.50 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 285x365xmax.30 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | skládačková lepenka |
| formát | B4 |
| barva | bílá |
| hmotnost | 129 g |
| hmotnost balení | 11,72 kg |
| balení | 100 ks |
| množství na paletě | 4500 ks |
| ekologické | ano |
| na knihy | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Balení knih a plochého zboží může být jednoduché a rychlé
Číst více
Poradíme Vám, jak na to. Vyzkoušejte naše obaly na zasílání knih a dalších plochých produktů.