Sáček vysoušecí TA mini bag 0,5 g
od 1 000 ks
2,04 Kč/ks
sleva
0%
2,04 Kč
bez DPH
Skladem 30 000
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Sáček vysoušecí TA mini bag 0,5 g
Mají vynikající schopnost pohlcovat vlhkost, a tím zabraňují plísni a korozi Vašeho zboží.
- prvotřídní značkový vysoušecí sáček TROPACK
- chrání produkt před poškozením způsobeným vlhkostí, jako je plíseň, rez a další reakce
- vyžaduje málo prostoru, zároveň nabízí účinnou ochranu i těm nejmenším prodávaným balením
- vysoušedlem je bílý křemičitý gel
- materiál sáčku: TYVEK; vysoce odolný proti roztržení - typ B - prachotěsný
- vhodný i pro potravinářský a farmaceutický průmysl
- aplikovat uvnitř hermeticky uzavřeného nepropustného obalu
- vyhovuje normě DIN 55473
- POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ SÁČKŮ VÁM BEZPLATNĚ VYPOČÍTÁME
Nabízíme také další typy sáčků plněných silikagelem a dalšími materiály.
Vlastnosti produktu
| délka | 40 mm |
| šířka | 16 mm |
| materiál | silikagel |
| barva | bílá |
| hmotnost | 0,5 g |
| materiál sáčku | tyvek (značka netkané textilie) |
| rozměry | 40x16 mm |
| celní nomenklatura | 38249996 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak používat vysoušecí sáčky a silikagel
Číst více
Silikagel a vysoušecí sáčky. Jak fungují a jak se používají.