Obálka plastová samolepicí bílo-černá 650x450, tl. 0,06 (80% podíl recyklátu)
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
388,30 Kč/BAL
7,77 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
368,89 Kč/BAL
7,38 Kč/ks
sleva
5%
od 5 BAL
349,47 Kč/BAL
6,99 Kč/ks
sleva
10%
6,99 Kč
bez DPH
Skladem 35
BAL.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Obálka plastová samolepicí bílo-černá 650x450, tl. 0,06 (80% podíl recyklátu)
Dobrá zpráva pro životní prostředí: nově nabízíme plastové obálky z materiálu LDPE s 80% podílem recyklátu.
- pro zasílání měkkých materiálů
- opatřeno samolepicí páskou
- po zalepení nelze otevřít bez poškození
- pružné při balení
- voděodolné
- lze opatřit potiskem
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 650 mm |
| šířka vnitřní | 450 mm |
| délka vnější | 650 mm |
| šířka vnější | 450 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| formát | A2 |
| barva | bílá-černá |
| tloušťka materiálu | 60 µm |
| balení | 50 ks |
| celní nomenklatura | 39232100 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.