Obálka plastová samolepicí bílo-černá 550x750+50x0,06 (80% podíl recyklátu)
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
492,90 Kč/BAL
9,86 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
468,26 Kč/BAL
9,37 Kč/ks
sleva
5%
od 5 BAL
443,61 Kč/BAL
8,87 Kč/ks
sleva
10%
8,87 Kč
bez DPH
Skladem 54
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Obálka plastová samolepicí bílo-černá 550x750+50x0,06 (80% podíl recyklátu)
Dobrá zpráva pro životní prostředí: nově nabízíme plastové obálky z materiálu LDPE s 80% podílem recyklátu.
- pro zasílání měkkých materiálů
- opatřeno samolepicí páskou
- po zalepení nelze otevřít bez poškození
- pružné při balení
- voděodolné
- lze opatřit potiskem
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 750 mm |
| šířka vnitřní | 550 mm |
| délka vnější | 750 mm |
| šířka vnější | 550 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| formát | B2 |
| barva | bílá-černá |
| tloušťka materiálu | 60 µm |
| balení | 50 ks |
| celní nomenklatura | 39232100 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.