Napínač - Páskovač PP-10F ruční
Nakupte víc a ušetříte
od 0 ks
Výprodej
3 636,35 Kč/ks
sleva
0%
od 2 ks
Výprodej
3 454,53 Kč/ks
sleva
5%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Skladem
od 2 783 Kč
Napínač - Páskovač PP-10F ruční
Páskovač PP-10F pro páskování polypropylenovou (PP) páskou slouží k páskování kartonů, volně ložených výrobků i lehčího zboží na paletách. Pro páskování se používá polypropylenová páska šíře 10 mm a spoj je proveden ocelovou sponkou PP-10.
- slouží k páskování kartonů, volně ložených výrobků i lehčího zboží na paletách,
- pro páskování se používá polypropylenová páska šíře 10 mm,
- jednoduchá obsluha,
- nízká fyzická síla potřebná na uzavření spony (vhodné i pro ženy),
- malá hmotnost,
- nízká cena,
- velká spolehlivost,
- český kvalitní výrobek
Vlastnosti produktu
| šířka pásky | max. 10 mm |
| hmotnost | 2,8 kg |
| použití | ruční |
| typ | PP-10F |
| druh použité pásky | PP |
| způsob spoje | ocelovou sponou |
| tloušťka pásky | 0,35-0,7 mm |
| celní nomenklatura | 84224000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak vybrat vázací pásku
Číst více
Vyberte si vázací pásku pro balení zásilek i připevňování k paletě. Nabízíme praktické rady.