Polypropylenové PP vázací pásky
Univerzální vázací PP páska pro lehčí zboží. Ideální a často používaná pro balení běžných balíků. Polypropylenové vázací pásky se spojují svařením nebo sponami a lze je páskovat poloautomatickými páskovacími stroji i ručními páskovači.
- lehká páska, se kterou se snadno manipuluje
- dobře se přizpůsobí tvaru balených zásilek
- bezpečná manipulace bez rizika pořezání
- efektivní nízkonákladové řešení
Vlastnosti produktu
Materiál: Polypropylen (PP)
Barva: černá
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
394,00 Kč
378,24 Kč
362,48 Kč
346,72 Kč
323,08 Kč
VP PP 10 35
- umožňují bezpečné a rychlé svázání zboží
- k páskování krabic a fixování obalů na paletách a v dopravních prostředcích
- ruční i strojní aplikace
- nízké náklady na zabalení palety
- v kombinaci s různými ochranými prvky (papírové hrany, plastové rohy) nepoškozuje výrobky a obaly
| šířka | 10 mm |
| návin | 900 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | černá |
| tloušťka materiálu | 0,35 mm |
| pevnost v tahu | 1,01 kN |
| používaná spona | VS PP 10 |
| průměr dutinky | 60 mm |
| celní nomenklatura | 39202080 |
1 229,79 Kč
1 180,60 Kč
1 131,41 Kč
1 082,22 Kč
1 008,43 Kč
VP PP 10 40
- umožňují bezpečné a rychlé svázání zboží
- k páskování krabic a fixování obalů na paletách a v dopravních prostředcích
- ruční i strojní aplikace
- nízké náklady na zabalení palety
- v kombinaci s různými ochranými prvky (papírové hrany, plastové rohy) nepoškozuje výrobky a obaly
| šířka | 10 mm |
| návin | 3500 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | černá |
| tloušťka materiálu | 0,4 mm |
| hmotnost balení | 9,5 kg |
| pevnost v tahu | 1,16 kN |
| používaná spona | VS PP 10 |
| průměr dutinky | 200 mm |
| rozměry balení | 400x400x200 mm |
| celní nomenklatura | 39202080 |
1 417,94 Kč
1 361,22 Kč
1 304,50 Kč
1 247,79 Kč
1 162,71 Kč
VP PP 12 55 200
- umožňují bezpečné a rychlé svázání zboží
- k páskování krabic a fixování obalů na paletách a v dopravních prostředcích
- ruční i strojní aplikace
- nízké náklady na zabalení palety
- v kombinaci s různými ochrannými prvky (papírové hrany, plastové rohy) nepoškozuje výrobky a obaly
| šířka | 12 mm |
| návin | 3000 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | černá |
| tloušťka materiálu | 0,55 mm |
| pevnost v tahu | 1,17 kN |
| používaná spona | VS PP 12, VS PP 13 |
| průměr dutinky | 200 mm |
| celní nomenklatura | 39202080 |
1 434,26 Kč
1 376,89 Kč
1 319,52 Kč
1 262,15 Kč
1 176,09 Kč
VP PP 12 55 405
- umožňují bezpečné a rychlé svázání zboží
- k páskování krabic a fixování obalů na paletách a v dopravních prostředcích
- ruční i strojní aplikace
- nízké náklady na zabalení palety
- v kombinaci s různými ochranými prvky (papírové hrany, plastové rohy) nepoškozuje výrobky a obaly
| šířka | 12 mm |
| návin | 3000 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | černá |
| tloušťka materiálu | 0,55 mm |
| hmotnost balení | 10,5 kg |
| pevnost v tahu | 1,36 kN |
| používaná spona | VS PP 12, VS PP 13 |
| průměr dutinky | 405 mm |
| rozměry balení | 560x560x170 mm |
| celní nomenklatura | 39202080 |
1 344,49 Kč
1 290,71 Kč
1 236,93 Kč
1 183,15 Kč
1 102,48 Kč
VP PP 12 70 405
- umožňují bezpečné a rychlé svázání zboží
- k páskování krabic a fixování obalů na paletách a v dopravních prostředcích
- ruční i strojní aplikace
- nízké náklady na zabalení palety
- v kombinaci s různými ochranými prvky (papírové hrany, plastové rohy) nepoškozuje výrobky a obaly
| šířka | 12 mm |
| návin | 2000 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | černá |
| tloušťka materiálu | 0,7 mm |
| pevnost v tahu | 1,98 kN |
| používaná spona | VS PP 12, VS PP 13 |
| průměr dutinky | 405 mm |
| celní nomenklatura | 39202080 |
1 651,54 Kč
1 585,48 Kč
1 519,42 Kč
1 453,36 Kč
1 354,26 Kč
VP PP 15 70 405
- umožňují bezpečné a rychlé svázání zboží
- k páskování krabic a fixování obalů na paletách a v dopravních prostředcích
- ruční i strojní aplikace
- nízké náklady na zabalení palety
- v kombinaci s různými ochranými prvky (papírové hrany, plastové rohy) nepoškozuje výrobky a obaly
| šířka | 15 mm |
| návin | 2000 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | černá |
| tloušťka materiálu | 0,7 mm |
| hmotnost balení | 12 kg |
| pevnost v tahu | 2,39 kN |
| používaná spona | VS PP 16 |
| průměr dutinky | 405 mm |
| rozměry balení | 560x560x170 mm |
| celní nomenklatura | 39202080 |