Minikrabice/krabička 74x52x34 3VVL hnědá
Nakupte víc a ušetříte
od 50 ks
4,00 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
3,84 Kč/ks
sleva
4%
od 400 ks
3,52 Kč/ks
sleva
12%
od 800 ks
3,32 Kč/ks
sleva
17%
3,32 Kč
bez DPH
Skladem 1 300
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Minikrabice/krabička 74x52x34 3VVL hnědá
Kartonová krabička z hnědé mikrovlnné lepenky je svými malými rozměry vhodná pro zasílání drobných předmětů přepravními společnostmi. Pro zabezpečení zásilky stačí přelepit uzavírací klopu lepicí páskou. Dodávány jsou v plochém stavu, pro optimální využití skladovacího místa.
- pro balení malých předmětů
- dekorativní vzhled
- snadné složení bez nástrojů
- minimalizace nákladů na poštovné
- dodáváme v plochém stavu
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 80x55x37 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 74x52x34 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| FEFCO | 0471 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 0,13 l |
| potisk | bez tisku |
| hmotnost | 0,013 kg |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Okouzlete své zákazníky krásně zabaleným zbožím
Číst více
Chcete, aby si Vás zákazníci zapamatovali? Dopřejte jim radost při rozbalování.