Krabice s víkem A4 302x215x107 3VVL
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
47,19 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
44,83 Kč/ks
sleva
5%
od 400 ks
40,58 Kč/ks
sleva
14%
od 800 ks
37,75 Kč/ks
sleva
20%
37,75 Kč
bez DPH
Skladem 635
ks.
Můžete mít: pátek 29. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice s víkem A4 302x215x107 3VVL
- dvoudílná konstrukce (víko+dno)
- pro zasílání standardních formátů
- skvělá ochrana vašich tiskovin
- snadné složení bez nástrojů
- dodávky v plochém stavu
Nabízíme také další typy krabic s víkem.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 320x227x112 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 302x215x107 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| barva | bílá |
| FEFCO | 0330 |
| objem obalu | 6,95 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 0,196 kg |
| s víkem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Okouzlete své zákazníky krásně zabaleným zbožím
Číst více
Chcete, aby si Vás zákazníci zapamatovali? Dopřejte jim radost při rozbalování.