Dárková krabice s potiskem mašle 363x290x125, bílá
Nakupte víc a ušetříte
od 40 ks
75,32 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
71,55 Kč/ks
sleva
5%
od 400 ks
67,79 Kč/ks
sleva
10%
67,79 Kč
bez DPH
Skladem 120
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Dárková krabice s potiskem mašle 363x290x125, bílá
Dárková krabice speciálně určená pro e-shopy. Reprezentativní vzhled - lze využít i jako prodejní obal. Ke složení krabičky není potřeba lepicí páska.
- moderní přírodní matný papír
- vysoce kvalitní ofsetový tisk v atraktivním designu
- snadné a rychlé složení
- integrovaný odtrhávací pásek pro rychlé a snadné otevření
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 373x298x130 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 363x290x125 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| barva | bílá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| hmotnost | 284 g |
| balení | 40 ks |
| množství na paletě | 720 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Obaly vhodné pro firemní dárky
Číst více
Krabice s okénkem, dárkové koše a odnosky doplnily náš sortiment dárkových obalů.