Krabice přepravní 1 lahev - PROFI
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
23,64 Kč/ks
sleva
0%
od 100 ks
22,69 Kč/ks
sleva
4%
od 200 ks
21,75 Kč/ks
sleva
8%
od 400 ks
20,80 Kč/ks
sleva
12%
20,80 Kč
bez DPH
Skladem 2 190
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice přepravní 1 lahev - PROFI
Přepravní krabice na víno PROFI jsou speciálně navržené pro zasílání poštou a zásilkovými společnostmi. Lahve na víno se zasunují do speciálních pouzder z pětivrstvé vlnité lepenky, které poskytují společně se stěnou krabice dodatečný tlumivý účinek při nárazech a pádech zásilky.
- pro přepravu 1 lahve vína
- superodolný obal na víno z pětivrstvé lepenky
- pro lahve typu: Bordeaux (vysoká,nízká), Burgunder
- vhodné i pro přepravu zásilkovými společnostmi
- ochrana proti nárazům a pádům
- odolná krabice - vhodná pro stohování
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 100x100x345 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 92x92x320 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| barva | hnědá |
| potisk | ne |
| provedení | pro 1 lahev |
| množství na paletě | 540 ks |
| ekologické | ano |
| vnitřní rozměr pro lahev | 75x75x320 mm |
| na lahve | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak zabalit víno: pro přepravu i jako dárek
Číst více
Víno si zaslouží kvalitní obal. Poradíme vám, jak zabalit víno bezpečně na cestu i elegantně jako dárek.
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.