Krabice na stěhování 560x293x330 3VVL
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
84,69 Kč/ks
sleva
0%
od 50 ks
80,46 Kč/ks
sleva
5%
od 100 ks
71,99 Kč/ks
sleva
15%
150 ks
71,99 Kč/ks
sleva
15%
71,99 Kč
bez DPH
Skladem 90
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice na stěhování 560x293x330 3VVL
Krabice na stěhování vhodná pro přenášení těžkých knih a dokumentů v domácnostech a ve firmách.
- kvalitní třívrstvá vlnitá lepenka
- nosnost až 30 kg
- 2x otvor pro ruce pro bezpečné a pohodlné přenášení
- dvojité dno
- snadná manipulace
- dá se použít zároveň jako úložná krabice s možností popsání
- ke složení není potřeba lepicí páska
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 585x300x350 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 560x293x330 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| barva | hnědá |
| potisk | informační pole |
| nosnost | 30 kg |
| balení | 10 ks |
| ekologické | ano |
| na stěhování | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Nabízíme stěhovací krabice pro stěhování bez starostí
Číst více
Stěhování bez starostí? Začněte správnými krabicemi. V článku radíme, jak na to!
Archivační krabice pro firmy i domácnosti
Číst více
Praktické rady, jak pohodlně archivovat nebo prostě jen ukládat důležité dokumenty i domácí nezbytnosti.