Krabice klopová 350x200x200 3VVL
Nakupte víc a ušetříte
od 25 ks
13,95 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
13,39 Kč/ks
sleva
4%
od 400 ks
12,83 Kč/ks
sleva
8%
od 800 ks
11,72 Kč/ks
sleva
16%
1 100 ks
9,49 Kč/ks
sleva
32%
9,49 Kč
bez DPH
Skladem 1 900
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice klopová 350x200x200 3VVL
Kvalitní třívrstvá kartonová krabice
- zaručené pevnostní parametry
- optimální stabilita
- univerzální použití
- jednoduchý a levný obal
- dodávky v plochém stavu
Více rozměrů a typů můžete najít v kategorii: kartonové krabice
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 350x200x200 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 344x194x188 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 12,55 l |
| potisk | RESY, PAP20, Odložte na místo určené |
| hmotnost | 0,25 kg |
| množství na paletě | 1100 ks |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.