Hrana papírová 50x50x3 - délka 980
od 0 ks
9,08 Kč/ks
od 0 ks
Výprodej
6,40 Kč/ks
sleva
30%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: HP 53 1200-2
Skladem
od 9,44 Kč
Kód: HP 53 0800-2
Skladem
od 6,30 Kč
Kód: HP 53 1000-2
Skladem
od 7,87 Kč
Kód: HP 33 0800-2
Skladem
od 4,22 Kč
Kód: HP 33 1200-2
Skladem
od 6,33 Kč
Kód: HP 33 1000-2
Skladem
od 5,28 Kč
Hrana papírová 50x50x3 - délka 980
- ochrana hran výrobků
- zvýšení pevnosti balení
- výrazně vylepšuje stohovatelnost
- zabezpečení proti posunu na paletě
- zabránění rozvalení krabic
- ochrana před proříznutím páskou
- náhrada dřevěných latí
Vlastnosti produktu
| délka | 980 mm |
| šířka | 50 mm |
| materiál | papír (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| hmotnost | 190 g |
| tloušťka materiálu | 3 mm |
| množství na paletě | 3000 ks |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48195000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.