Bublinková obálka F/16 hnědá
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
563,58 Kč/BAL
5,64 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
507,22 Kč/BAL
5,07 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
462,14 Kč/BAL
4,62 Kč/ks
sleva
18%
od 7 BAL
422,69 Kč/BAL
4,23 Kč/ks
sleva
25%
od 10 BAL
394,51 Kč/BAL
3,95 Kč/ks
sleva
30%
3,95 Kč
bez DPH
Skladem 34
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Bublinková obálka F/16 hnědá
Hnědé bublinkové obálky poskytují spolehlivou ochranu při přepravě zásilek. Praktické samolepicí uzavírání s krycím proužkem zajišťuje pevné a snadné uzavření, hnědá barva dodává obálkám přírodní vzhled
- chrání proti nárazům a otřesům
- samolepicí uzávěr
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 220 mm |
| šířka vnitřní | 340 mm |
| délka vnější | 240 mm |
| šířka vnější | 350 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | F/16 (A4) |
| barva | hnědá |
| balení | 100 ks |
| tolerance | ± 3 mm |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Naše TOP obaly: bestsellery a novinky 🔝
Číst více
Máte chvilku? Mrkněte na naše TOP obaly: bestsellery a zajímavé novinky.
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.