Bublinková obálka B/12
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
569,22 Kč/BAL
2,85 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
512,30 Kč/BAL
2,56 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
466,76 Kč/BAL
2,33 Kč/ks
sleva
18%
od 7 BAL
426,92 Kč/BAL
2,13 Kč/ks
sleva
25%
od 10 BAL
398,45 Kč/BAL
1,99 Kč/ks
sleva
30%
1,99 Kč
bez DPH
Skladem 138
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Bublinková obálka B/12
- chrání proti nárazům a otřesům
- samolepicí uzávěr
- bílé provedení umožňuje tisk
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 120 mm |
| šířka vnitřní | 215 mm |
| délka vnější | 140 mm |
| šířka vnější | 225 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | B/12 |
| barva | bílá |
| balení | 200 ks |
| tolerance | ± 3 mm |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Na sezónu jsme připraveni. Buďte i vy!
Číst více
Předvánoční sezóna začíná a my jsme se na ni důkladně připravili. Pomůžeme ji zvládnout bez starostí i vám.