Zásilková krabice A5+ 230x166x90 SECURE
Nakupte víc a ušetříte
od 0 BAL
Výprodej
431,92 Kč/BAL
21,60 Kč/ks
sleva
0%
od 5 BAL
Výprodej
410,32 Kč/BAL
20,52 Kč/ks
sleva
5%
od 10 BAL
Výprodej
388,73 Kč/BAL
19,44 Kč/ks
sleva
10%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: UZO 02
Skladem
od 11,26 Kč
Kód: CM Knihy
Skladem
od 12,15 Kč
Kód: CP 020.04
Skladem
od 14,90 Kč
Kód: CP 035.02
Skladem
od 17,80 Kč
Kód: UZO 04
Skladem
od 12,16 Kč
Zásilková krabice A5+ 230x166x90 SECURE
Zásilkové krabice extra bezpečné pro zasílání náhradních dílů, reklamních a dárkových předmětů, farmaceutických a kosmetických produktů, elektroniky atd.
- efektivní manipulace - až o 70% rychlejší složení než u běžné krabice
- bezpečný obal se 7 samolepícími páskami
- rychlé a jednoduché otevírání díky odtrhávací perforované pásce
- kvalitní konstrukce z 3 vrstvé lepenky - zvýšená ochrana hran produktů
- reprezentativní vzhled
- 100% recyklovatelnost
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 280x183x100 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 230x166x90 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A5 |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 138 g |
| balení | 20 ks |
| množství na paletě | 1280 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| bezpečnostní | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.