Univerzální zásilkový obal - C4+ 335x275x-80 z vlnité lepenky
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: CP 035.04
Skladem
od 22,24 Kč
Kód: CP 030.06
Skladem
od 25,80 Kč
Kód: CP 035.05
Skladem
od 32,60 Kč
Kód: UZO 04
Skladem
od 12,16 Kč
Kód: UZO 06
Skladem
od 13,79 Kč
Skladem
od 13,39 Kč
Skladem
od 19,87 Kč
Skladem
od 13,39 Kč
Univerzální zásilkový obal - C4+ 335x275x-80 z vlnité lepenky
- jednoduché a rychlé balení
- zvýšená ochrana hran a rohů
- nastavitelná výška
- snadná přizpůsobitelnost
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 387x280x92 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 335x275x80 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | C4+ |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 190 g |
| balení | 20 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| výškově nastavitelné | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.
Obaly vhodné na zasílání kalendářů
Číst více
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.