Univerzální zásilkový obal - A3 455x325x-80 z vlnité lepenky Economy
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
Výprodej
731,31 Kč/BAL
36,57 Kč/ks
sleva
0%
od 10 BAL
Výprodej
658,18 Kč/BAL
32,91 Kč/ks
sleva
10%
od 20 BAL
Výprodej
585,05 Kč/BAL
29,25 Kč/ks
sleva
20%
od 30 BAL
Výprodej
511,92 Kč/BAL
25,60 Kč/ks
sleva
30%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: CP 020.18
Skladem
od 29,67 Kč
Kód: CP 030.07
Skladem
od 42,67 Kč
Kód: CP 035.06
Skladem
od 37,23 Kč
Skladem
od 19,87 Kč
Univerzální zásilkový obal - A3 455x325x-80 z vlnité lepenky Economy
- vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru
- jednoduché a rychlé balení
- zvýšená ochrana hran a rohů
- nastavitelná výška
- snadná přizpůsobitelnost
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 510x330x92 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 455x325x80 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A3 |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 237 g |
| balení | 20 ks |
| množství na paletě | 840 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| výškově nastavitelné | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| na knihy | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Univerzální obal pro knihy, datové nosiče, elektroniku, textil, propagační materiály, atd.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.
Obaly vhodné na zasílání kalendářů
Číst více
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.