Stretch fólie strojní černá 500mm/23µm/průtažnost 150%
Nakupte víc a ušetříte
od 1 role
1 854,50 Kč/role
sleva
0%
od 15 rolí
1 669,05 Kč/role
sleva
10%
1 669,05 Kč
bez DPH
Skladem 46
rolí.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Stretch fólie strojní černá 500mm/23µm/průtažnost 150%
Strojní stretch fólie je určena k balení na ovinovacích strojích. Nejčastěji se používá k balení paletových zásilek, kde fixuje a chrání zboží na paletě.
- fixace a ochrana zboží na paletách
- garantovaný návin
- lze použít na jakémkoliv balícím stroji
- nízké náklady oproti ručnímu balení
Vlastnosti produktu
| šířka role | 500 mm |
| návin | 1550 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| barva | černá |
| hmotnost | 18 kg |
| tloušťka materiálu | 23 µm |
| použití | strojní |
| hmotnost dutinky | 1,6 kg |
| hmotnost fólie | 16,4 kg |
| průtažnost | 150% |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Jak balit se stretch fólií
Číst více
Přinášíme základní informace, jak balit se stretch fóliemi za pomocí ovinovacích strojů i ručně.
Jak vybrat stretch fólii
Číst více
Na co se zaměřit při výběru stretch fólií. Praktické rady pro výběr kvalitní fólie za rozumnou cenu.