Proložka kartonová na paletu 1110x620 3VVL
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
14,25 Kč/ks
sleva
0%
od 150 ks
13,68 Kč/ks
sleva
4%
od 300 ks
13,11 Kč/ks
sleva
8%
od 550 ks
12,54 Kč/ks
sleva
12%
12,54 Kč
bez DPH
Skladem 1 090
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Proložka kartonová na paletu 1110x620 3VVL
- zlepšení stability paletové jednotky
- zlepšení možnosti stohování
- oddělení jednotlivých produktů
- možnost zakázkové výroby
Vlastnosti produktu
| délka vnější | 620 mm |
| šířka vnější | 1110 mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| barva | hnědá |
| množství na paletě | 550 ks |
| ekologické | ano |
| rozměry | 620x1110x3 mm |
| celní nomenklatura | 48081000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Jak zabalit obraz
Číst více
Potřebujete balit obrazy nebo větší ploché produkty? Přinášíme obrazový návod.