Plastová bublinková obálka 285x440
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
560,19 Kč/BAL
11,20 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
504,17 Kč/BAL
10,08 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
459,36 Kč/BAL
9,19 Kč/ks
sleva
18%
od 7 BAL
420,14 Kč/BAL
8,40 Kč/ks
sleva
25%
8,40 Kč
bez DPH
Skladem 11
BAL.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Plastová bublinková obálka 285x440
- snadno recyklovatelná - 100% polyetylén
- samolepicí proužek pro uzavření obálky
- odolná - netrhá se a je nepromokavá
- skvěle tlumí nárazy a otřesy
- popisovatelná
- obsahuje čárový kód
Vlastnosti produktu
| šířka vnitřní | 440 mm |
| délka vnitřní | 285 mm |
| šířka vnější | 460 mm |
| délka vnější | 315 mm |
| materiál | plast |
| barva | bílá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| balení | 50 ks |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Nezničitelné plastové bublinkové obálky
Číst více
Vyzkoušejte naše celoplastové bublinkové obálky. Odolné proti roztržení, nepromokavé a celé se recyklují jako plasty.
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.