Páska vázací PP šíře 12x0,5mm návin 3000m dutinka 400mm polypropylénová
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
Výprodej
1 434,26 Kč/ks
sleva
0%
od 2 ks
Výprodej
1 376,89 Kč/ks
sleva
4%
od 3 ks
Výprodej
1 319,52 Kč/ks
sleva
8%
od 4 ks
Výprodej
1 262,15 Kč/ks
sleva
12%
od 5 ks
Výprodej
1 176,09 Kč/ks
sleva
18%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: VP PP 12 55 405
Skladem
od 1 176 Kč
Kód: VP PP 12 70 405
Skladem
od 1 102 Kč
Kód: VP PP 15 70 405
Skladem
od 1 354 Kč
Kód: VP PP 12 55 200
Skladem
od 1 163 Kč
Páska vázací PP šíře 12x0,5mm návin 3000m dutinka 400mm polypropylénová
- umožňují bezpečné a rychlé svázání zboží
- k páskování krabic a fixování obalů na paletách a v dopravních prostředcích
- ruční i strojní aplikace
- nízké náklady na zabalení palety
- v kombinaci s různými ochranými prvky (papírové hrany, plastové rohy) nepoškozuje výrobky a obaly
Vlastnosti produktu
| šířka | 12 mm |
| návin | 3000 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | černá |
| tloušťka materiálu | 0,5 mm |
| hmotnost balení | 11,2 kg |
| pevnost v tahu | 1,3 kN |
| používaná spona | VS PP 12, VS PP 13 |
| průměr dutinky | 400 mm |
| rozměry balení | 580x580x200 mm |
| celní nomenklatura | 39202080 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Vázací páska PP (polypropylenová) umožňuje bezpečně, rychle a levně vázat zboží do ložných jednotek. Nejčastěji se používá pro upevnění krabic na paletové jednotce, možnosti použití jsou ale velmi široké. Vázáníje snadné, s možností ruční i strojní aplikace.
Společně s touto vázací páskou doporučujeme používat papírové hrany nebo plastové rohy, které ochrání vázaný obal před poškozením při dotahování pásek.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Jak vybrat vázací pásku
Číst více
Vyberte si vázací pásku pro balení zásilek i připevňování k paletě. Nabízíme praktické rady.