Spona vázací plechová 13mm pro pásku polypropylénovou šíře 12- 13mm
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
393,76 Kč/BAL
0,39 Kč/ks
sleva
0%
od 2 BAL
381,95 Kč/BAL
0,38 Kč/ks
sleva
3%
od 3 BAL
370,13 Kč/BAL
0,37 Kč/ks
sleva
6%
od 4 BAL
358,32 Kč/BAL
0,36 Kč/ks
sleva
9%
od 5 BAL
346,51 Kč/BAL
0,35 Kč/ks
sleva
12%
0,35 Kč
bez DPH
Skladem 30
BAL.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Spona vázací plechová 13mm pro pásku polypropylénovou šíře 12- 13mm
Vázací ocelová (plechová) spona PP-13 se používá s PP páskou šíře 12 (13) mm.
Spona je určena pro páskovač XL-13
Balení = 1 000 ks
Vlastnosti produktu
| šířka | 13 mm |
| délka | 25-27 mm |
| délka spony | 28 mm |
| materiál | ocel - plech |
| použití | pro pásku VP PP 12, páskovačka XL13 |
| typ | s vroubky |
| druh spoje | nerozebíratelný |
| balení | 1000 ks |
| celní nomenklatura | 72209020 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak vybrat vázací pásku
Číst více
Vyberte si vázací pásku pro balení zásilek i připevňování k paletě. Nabízíme praktické rady.