Páska vázací PES, šíře 19 mm, návin 600 m, vlákna příčná-nedělitelná
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
1 286,87 Kč/ks
sleva
0%
od 2 ks
1 235,40 Kč/ks
sleva
4%
od 3 ks
1 209,66 Kč/ks
sleva
6%
od 4 ks
1 183,92 Kč/ks
sleva
8%
od 5 ks
1 158,18 Kč/ks
sleva
10%
1 158,18 Kč
bez DPH
Skladem 38
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Páska vázací PES, šíře 19 mm, návin 600 m, vlákna příčná-nedělitelná
- bezpečné a rychlé svázání zboží
- vhodná náhrada ocelové pásky
- elastická - přizpůsobuje se rozpínání nákladu
- nepodléhá korozi a povětrnostním vlivům
- nehrozí znečištění obalu od pásky
- možnost ruční i strojní aplikace
- odolná teplotním změnám
- nízká hmotnost - snižuje náklady na logistiku a skladování
Vlastnosti produktu
| šířka | 19 mm |
| návin | 600 m |
| materiál | PES (polyester) - příčná vlákna |
| barva | bílá |
| pevnost v tahu | 5,5 kN |
| používaná spona | VS PES 25 |
| průměr dutinky | 76 mm |
| celní nomenklatura | 39219060 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Polyesterové nesvařitelné vázací pásky jsou určeny ke svazování zboží. Předpětí pásky dokáže absorbovat i objemové změny zboží, ke kterému dochází během přepravy.
Vysoká pevnost v tahu, značné odolnosti proti nárázům, stabilní napětí pásky díky její minimální průtažnosti předurčuje polyesterové (nesvařitelné) vázací pásky ke svazování zboží do ložných jednotek, především pro přivazování, resp. fixaci nákladu v dopravních prostředcích a kontejnerech. PES pásky jsou k dispozici v provedení s podélnými vlákny a příčně pletené. Spoj se provádí pomocí ocelových drátěných spon.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Jak vybrat vázací pásku
Číst více
Vyberte si vázací pásku pro balení zásilek i připevňování k paletě. Nabízíme praktické rady.