Páska samolepicí PP 48x66 Hava
Nakupte víc a ušetříte
od 6 ks
Výprodej
30,35 Kč/ks
sleva
0%
od 36 ks
Výprodej
29,14 Kč/ks
sleva
4%
od 144 ks
Výprodej
27,92 Kč/ks
sleva
8%
od 252 ks
Výprodej
26,71 Kč/ks
sleva
12%
od 360 ks
Výprodej
24,89 Kč/ks
sleva
18%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: LP 48 Hava Akce
Skladem
od 13,22 Kč
Páska samolepicí PP 48x66 Hava
- velmi silná vrstva lepidla - AKRYLÁT
- materiál pásky - POLYPROPYLEN
- akrylátové lepidlo odolné vůči teplotním změnám od +5°C do +45°C
- odolnost proti UV záření
Náhrada za původní LP 50 Hava PP Tiger
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
Vlastnosti produktu
| šířka | 48 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| barva | hnědá |
| průměr dutinky | 76 mm |
| tloušťka pásky | 28 µm |
| optimální aplikační teplota | 18-25 °C |
| celní nomenklatura | 39191012 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Na sezónu jsme připraveni. Buďte i vy!
Číst více
Předvánoční sezóna začíná a my jsme se na ni důkladně připravili. Pomůžeme ji zvládnout bez starostí i vám.