Páska samolepicí krepová 38x50
Nakupte víc a ušetříte
od 6 ks
41,21 Kč/ks
sleva
0%
od 24 ks
39,56 Kč/ks
sleva
4%
od 36 ks
37,91 Kč/ks
sleva
8%
od 48 ks
36,26 Kč/ks
sleva
12%
36,26 Kč
bez DPH
Skladem 270
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Páska samolepicí krepová 38x50
- krycí krepová páska
- ochrana plochy před zasažením nátěry či nečistotami
- nezbytná pomůcka pro malíře a lakýrníky
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
Vlastnosti produktu
| šířka | 38 mm |
| návin | 50 m |
| materiál | papír krepový |
| lepidlo | hotmelt |
| barva | žlutá |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 15-21 °C |
| celní nomenklatura | 48114190 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.