Paleta lisovaná - 600x400x128 - nosnost 300kg
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
Výprodej
141,79 Kč/ks
sleva
0%
od 25 ks
Výprodej
138,95 Kč/ks
sleva
2%
od 50 ks
Výprodej
136,12 Kč/ks
sleva
4%
od 100 ks
Výprodej
133,28 Kč/ks
sleva
6%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: INKA F46
Skladem
od 147 Kč
Paleta lisovaná - 600x400x128 - nosnost 300kg
Palety z lisovaných dřevěných odřezků jsou ideální palety pro export do zahraničí. Pro svou nízkou váhu a pevnost se hojně používají zejména pro leteckou přepravu, ale i pro kontejnerovou námořní přepravu. Palety splňují standard ISPM 15.
- mimořádně nízká hmotnost - až 3x lehčí než běžné dřevěné palety
- šetří náklady na expedici
- zaručeně bez škůdců - standard ISPM 15 – lze exportovat do celého světa
- bezpečná manipulace - bez hřebíků, třísek a ostrých rohů
- stohovatelné – šetří místo při skladování a přepravě
- udržitelné – přírodní suroviny, plně recyklovatelné
Vlastnosti produktu
| rozměry: | 600x400x128 mm |
| materiál | zpracované dřevo podle ISPM15 |
| hmotnost | 2,2 kg |
| maximální stohování | 220 kusů / na EUR - paletu (výška stohu cca. 2,05 m) |
| zatížení dynamické | 300 kg |
| ekologické | ano |
| rozměry | 1/4 EUR paleta (600x400 mm) |
| celní nomenklatura | 44152020 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Náhrady europalet - palety INKA, palety z nasávané kartonáže, plastové palety
Číst více
Potřebujete najít náhradu za klasickou europaletu? U nás si určitě vyberete.