Obálka adresní na doklady průhledná DL s opakovatelnou klopou
- standardní nalepovací obálka
- s předním vkládáním (s klopou), průhledná bez potisku
- obálku lze opakovaně otevřít
- 100% recyklovatelná
- Teplota pro aplikaci: +10°C a více
- Rozsah použitelnosti: -20°C a 55°C
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 228 mm |
| šířka vnitřní | 112 mm |
| délka vnější | 238 mm |
| šířka vnější | 117+25 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | DL |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | fólie 30 µm |
| balení | 1000 ks |
| celní nomenklatura | 39232990 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Transportní nalepovací obálky, někdy označované samolepící transportní kapsy nebo nalepovací průvodky na balíky se používají k přiložení a ochraně průvodních dokumentů k zásilce - faktury, dodacího listu, poštovní poukázky, manuálu, návodu apod. Po vložení zásilky do průhledné samolepící obálky a odstranění zadního krycího papíru lze obálku bezpečně přilepit na zásilku tak, aby byl přes průhlednou čelní stranu čitelný např. adresát na dodacím listu, název výrobku na návodu, apod.
Praktické rady, jak používat plastové obaly a zároveň neškodit životnímu prostředí.