Krabice poštovní 395x245x135 3VVL
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
30,45 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
29,23 Kč/ks
sleva
4%
od 400 ks
26,80 Kč/ks
sleva
12%
od 800 ks
25,27 Kč/ks
sleva
17%
25,27 Kč
bez DPH
Skladem 1 120
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice poštovní 395x245x135 3VVL
- rychlé a jednoduché složení
- pevná konstrukce
- zabezpečení proti vniknutí
- dodáváno v plochém stavu
- široká rozměrová řada
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 400x250x150 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 395x245x135 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0713 |
| objem obalu | 13,06 l |
| potisk | BALBOX, RESY, PAP20, Odložte na místo určené |
| součet vnějších rozměrů | 800 mm |
| hmotnost | 0,28 kg |
| se samosvorným dnem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Hedvábný papír dodá obalu luxusní vzhled. Návod a video.
Číst více
Hedvábný papír skvěle vypadá. Přinášíme pár tipů, jak balit do hedvábeného papíru. Koukněte na video!