Naše obaly přispívají v boji s koronavirem | Eobaly.cz

POSLEDNÍ EXPEDICE zboží v letošním roce proběhne 20. prosince, a to u objednávek přijatých do 13:00 h. Zboží objednané po tomto termínu vám odešleme nejdříve 2. ledna.zobrazit méně

zobrazit více

Naše obaly přispívají v boji s koronavirem

Kromě toho, že v Eobalech poctivě dodržujeme nařízení pro zastavení šíření viru, snažíme se i aktivně pomáhat v boji s pandemií. Jako výrobci obalů, jsme se rozhodli, že nejlépe pomůžeme, když dodáme obaly tam, kde je nejvíce potřebují. Proto jsme darem přispěli obalovým materiálem na tato místa:

Dvě palety krabic pro distribuci ochranných masek

V rámci projektu COVMASK - www.covmask.cz - kompletují dobrovolnící pod vedením ČVUT vysoce účinné masky chránící před proniknutím koronaviru. Vyrábějí se modifikací obyčejné šnorchlovací masky, na kterou se připojí filtr, který nepropouští viry. Tyto masky jsou distibuovány zdravotnickým pracovištím. A právě pro tento účel jsme darem poskytli dvě plné palety kvalitních pětivrstvých krabic pod heslem: maska a láska zvítězí nad viry a nenávistí.

"TV Seznam - Tohle je příběh masek od českých mozků: Usínali vedle 3D tiskáren, projeli celou zemi"

Kvalitní sáčky pro Nemocnici Na Bulovce

V době začátku epidemie si u nás Nemocnice Na Bulovce objednala velké množství PE sáčků s kapsou na doklady. Po telefonické domluvě jsme zjistili, že jsou používány přímo na přepravu odběrových vzorků při testování na koronavirus a k mnoha dalším praktickým účelům. Po tomto zjištění jsme se rozhodli dát sáčky nemocnici darem, stejně jako při dalších pravidelných odběrech. Dohromady to již dělá přes 10 000 kusů.

Sáčky pro "rouškomat" a tašky pro knihovnu v Dobrušce

Město Dobruška, kde sídlí i naše společnost, instalovala pro spoluobčany automat na výdej roušek. Servisbal je hrdý, že mohl přispět svoji měrou i tomuto projektu, konkrétně darem 3 000 PE kvalitních sáčků pro balení roušek.

Papírové tašky pak putovaly do městské knihovny, kde poslouží pro rozvoz knih v době, kdy je uzavřena.