Krabice poštovní 345x245x105 3VVL s lepicí páskou, TISK
Krabice poštovní 345x245x105 3VVL s lepicí páskou, TISK
Propagujte svoji značku a zasílejte zboží v krabicích potistěných vaším vlastním designem.
- jednobarevný potisk do 30 % plochy krabice
- v ceně u produktu nejsou zahrnuty náklady na tiskový nástroj - cena dle ind. tisku
Parametry krabice:
- rychlé a jednoduché složení
- uzavírání pomocí samolepícího pásku
- otevírání pomocí odtrhávacího pásku
- pevná konstrukce
- zabezpečení proti vniknutí
- dodáváno v plochém stavu
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 350x250x120 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 345x245x105 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| barva | bílá |
| FEFCO | 0713 |
| objem obalu | 8,88 l |
| potisk | individuální, do 30 % plochy, 1 barva |
| hmotnost | 0,27 kg |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| se samosvorným dnem | ano |
| typ obalu | Krabice poštovní s lepicí páskou |
| zakázková výroba | ano |
| odběrové množství | 2000 ks |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Okouzlete své zákazníky krásně zabaleným zbožím
Číst více
Chcete, aby si Vás zákazníci zapamatovali? Dopřejte jim radost při rozbalování.
Potisk zásilkových krabic. Jednoduše a rychle.
Číst více
Krabice s vaším logem nebo sloganem? Žádný problém. Nabízíme rychlý a levný potisk krabic. Poptejte rovnou na e-shopu.