Krabice poštovní 245x170x85 3VVL
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
16,05 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
15,41 Kč/ks
sleva
4%
od 400 ks
14,12 Kč/ks
sleva
12%
od 800 ks
13,32 Kč/ks
sleva
17%
13,32 Kč
bez DPH
Skladem 2 370
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice poštovní 245x170x85 3VVL
- rychlé a jednoduché složení
- pevná konstrukce
- zabezpečení proti vniknutí
- dodáváno v plochém stavu
- široká rozměrová řada
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 250x175x100 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 245x170x85 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0713 |
| barva | bílá |
| objem obalu | 3,54 l |
| potisk | BALBOX, RESY, PAP20, Odložte na místo určené |
| součet vnějších rozměrů | 525 mm |
| hmotnost | 0,14 kg |
| se samosvorným dnem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Hedvábný papír dodá obalu luxusní vzhled. Návod a video.
Číst více
Hedvábný papír skvěle vypadá. Přinášíme pár tipů, jak balit do hedvábeného papíru. Koukněte na video!