Dvouvrstvá lepenka v roli šíře 1200 mm "C"
Nakupte víc a ušetříte
od 0 role
Výprodej
1 372,10 Kč/role
10,39 Kč/m2
sleva
0%
od 5 rolí
Výprodej
1 330,94 Kč/role
10,08 Kč/m2
sleva
3%
od 10 rolí
Výprodej
1 289,77 Kč/role
9,77 Kč/m2
sleva
6%
od 15 rolí
Výprodej
1 207,45 Kč/role
9,15 Kč/m2
sleva
12%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: DR 1200 130 B90
Skladem
od 1 338 Kč
Dvouvrstvá lepenka v roli šíře 1200 mm "C"
- variabilní ochrana produktu
- modelovatelná - lze snadno řezat a ohýbat
- snadno se tvarově přizpůsobí
- pevná, odolná proti proděravění
- ekologicky nezávadná
- velmi snadno recyklovatelná
Vlastnosti produktu
| šířka role | 1200 mm |
| návin | 110 m |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 2VVL - vlna C |
| gramáž | 200-260 g/m2 |
| hmotnost role | 33 kg |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48081000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Ochrana zboží v obalu pomocí výplňových materiálů
Číst více
Bezpečná přeprava? Ukážeme, jak vybrat správnou výplň. Čtěte a balte 😀!
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.
6 kritérií jak poznat ekologické obaly
Číst více
V tomto článku naleznete základní body, jak poznat ekologické obaly. Včetně konkrétních ukázek.