Zásilková krabice - 305x228x70-160 SPEEDBOX
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
268,18 Kč/BAL
26,82 Kč/ks
sleva
0%
od 5 BAL
254,77 Kč/BAL
25,48 Kč/ks
sleva
5%
od 10 BAL
241,36 Kč/BAL
24,14 Kč/ks
sleva
10%
24,14 Kč
bez DPH
Skladem 172
BAL.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Zásilková krabice - 305x228x70-160 SPEEDBOX
Rychlouzavírací krabice SPEEDBOX ušetří čas při balení vašich zásilek díky samosvornému dnu a integrované samolepicí pásce. U těchto krabic je možné jednoduše a rychle nastavit jejich výšku díky rylům na vrchní části krabice. Ušetříte tak své náklady vynaložené na spotřebu výplňového materiálu.
- efektivní manipulace - několikanásobně rychlejší složení než u běžné krabice
- úspora času díky samosvornému dnu a samolepící pásce
- úspora nákladů na výplňovém materiálu díky výškové nastavitelnosti
- jednoduché otevírání díky perforační pásce
- výškově nastavitelné krabice
- kvalitní konstrukce
- reprezentativní vzhled
- 100% recyklovatelnost
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 310x238x80-170 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 305x228x70-160 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 168 g |
| balení | 10 ks |
| množství na paletě | 1500 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| výškově nastavitelné | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| se samosvorným dnem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Papírová odtrhávací páska u všech zásilkových obalů
Číst více
Inovativní ekologická novinka: Integrovaná papírová odtrhávací páska, která nahrazuje pásku plastovou.
Ukázka balení: ekologické Speedboxy pro NaturalProtein
Číst více
NaturalProtein balí své přírodní proteinové dobroty do Speedboxů s potiskem.