Vážení zákazníci, o státních svátcích 5.-6. července máme volno. Přijaté objednávky v tomto termínu budeme zpracovávat ve čtvrtek 7.7. Děkujeme za pochopení.zobrazit méně

zobrazit více

Z členství Servisbalu v evropské obalové asociaci těží především zákazníci Eobalů

Servisbal je dlouholetým členem asociace Packsynergy, která sdružuje progresivní společnosti z Německa, Česka, Skandinávie a dalších evropských zemí. Svým členům přináší řadu konkrétních výhod, z čehož v konečném důsledku teží zákazníci Eobalů.

Výhody pro konečné zákazníky:

Německá kvalita za přijatelné ceny. Asociace poskytuje svým členům lepší nákupní ceny od jednotlivých členů navzájem. Díky tomu můžeme na Eobalech nabízet produkty (např. rychlouzavírací krabice SPEEDBOX PREMIUMlepicí pásky nebo  stretch fólie) z vyspělého německého trhu za přijatelné ceny.

Evropské obalové novinky na Eobalech. Packsynergy je mimo jiné výhodná i díky částečnému sdílení know-how a novinek z obalařiny. Díky tomu mají naši zákazníci tu výhody, že nepomeškají obalové trendy. Užitečné novinky z obalařiny se obvykle objeví i na Eobalech.

Sdílené sklady - jistota skladové dostupnosti. Členové asociace sdílí částečně své sklady. Díky tomu jsou oproti konkurenci schopni pružněji dodávat zboží i v případě nenadálých výpadků sortimentu.

Packsynergy se rozšířila o nové členy

Dalšími členy asociace se staly firmy ze Španělska, Velké Británie a Norska.