Univerzální zásilkový obal - 380x280x-100
od 1 BAL
633,49 Kč/BAL
31,67 Kč/ks
od 1 BAL
Výprodej
469,00 Kč/BAL
23,45 Kč/ks
sleva
26%
23,45 Kč
bez DPH
Skladem 2
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Univerzální zásilkový obal - 380x280x-100
- jednoduché a rychlé balení
- zvýšená ochrana hran a rohů
- nastavitelná výška
- snadná přizpůsobitelnost
- samolepicí uzávěr
- otevírání trhací páskou
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 430x300x100 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 380x290x80 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 192 g |
| hmotnost balení | 3,86 kg |
| balení | 20 ks |
| množství na paletě | 1800 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| výškově nastavitelné | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.